команда КВН "Факультет" (Тернопіль)
Головна » 2008 » Травень » 30 » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ КУБОК КВН ОНАЗ
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ КУБОК КВН ОНАЗ
22:10

Академія приймала веселих гостей із м. Тернополя – збірну команду національного економічного університету «Факультет», дві збірні команди різних вузів м. Одеси «Трое из леса» та «Корабли лавировали, лавировали, да не вылавировали», а також команди КВК ОНАЗ:
• «Академзадолжники» - факультет Телекомунікаційних систем;
• «БИС» - факультет Інформаційні мережі;
• «Не такие, как …» - інститут Проблем інформаційного суспільства»;
• «Всем по 5!» - інститут Поштовий зв´язок.

Гідно представляла свій навчальний заклад і команда коледжу зв’язку та інформатизації ОНАЗ «Кислород».

У минулому 2007 році гравці посадили дерево КВН, що символізувало новий КВН-ський рух. Кожного року на це дерево вирішили прикріплювати новий листочок з назвою команди – переможця Кубку КВН ОНАЗ ім. О.С. Попова.

У 2007 році Кубок КВН ОНАЗ поїхав до м. Тернополя разом із командою «Факультет».

Було шкода відавати його до іншого міста, але ця команда дійсно отримала його у чесній боротьбі. Тому цьго року всі одеські команди вирішили повернути кубок до рідного міста.

У грі брала участь ще одна важлива команда - журі, до складу якої ввійшли:
• капітан команди Петро Петрович Воробієнко - ректор ОНАЗ;
• Наталья Бузько – акторка Одеської комік-групи "Маски";
• Олександр Іванович Ганчев – викладач каф. філософії та українознавства;
• Олена Андріївна Діколь – викладач каф. філософії та українознавства;
• Юрій Сергійович Шевцов – директор коледжу зв’язку ОНАЗ;
• Артем Ляшенко - в минулому капітан команди КВН ОНАЗ, студент 5 курсу факультету Інформаційні мережі.

До складу лічильної комісії ввійшли співробітник кафедри телебачення та радіомовлення Мазуркевич О. та студент факультету Інформаційні мережі – Євген Кретінін.

Відкритий Кубок проходив протягом двох днів. В перший день команди показали «Привітання» та «Розминку». У напруженій боротьбі чотири команди отримали однакові бали.

Другий день також пройшов у нелегкій боротьбі між командами. Глядачі, яких було чимало в актовій залі Академії, побачили «Домашнє завдання» команд, прослухали конкурс капітанів.

Слід відзначити, що вболівальники підтримували не тільки свої команди, але й своїх конкурентів. Вчитися у інших ніколи не пізно. В актовій залі ОНАЗ панувала доброзичлива, приязна атмосфера, лунали сміх та жарти.

Як не намагалися гравці інших команд отримати перемогу, Кубок КВН ОНАЗ знову залишив Одесу.

Після двух напружених днів переможцями вдруге стали гості з Тернополя – команда «Факультет». Вони й одержали головний приз.

Переможцями перехідного міжфакультетського КВН Кубку ректора стала команда «Кислород» коледжу звязку та інформатизації ОНАЗ. А найкращою з команд Академії було визнано команду інституту «Поштового зв’язку» «Всем по 5!».

Незважаючи на втрачений Кубок, всі студенти Академії були задоволені. Вони провели разом два чудових незабутніх дні, отримати заряд бадьорості для продовження навчання.

На грі була присутня і команда Одеського телеканалу АТВ. Вони зняли фільм про виступи команд на Кубку КВН ОНАЗ та дали його в ефір в перший день гри.

В веселій Одесі повинно бути і веселе студенство.

Переглядів: 2565 | Додав: fakultet | Рейтинг: 0.0/0 |
1 Maliner
Бывают в жизни огорченья cool
Но это не тот случай surprised

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Календар новин
«  Травень 2008  »